Vestigingen

Onze negen vestiging zijn gevestigd in Friesland, Drenthe, Overijssel en Gelderland.

WhatsApp
Stuur ons via WhatsApp een berichtje op: 06 2626 3838

Leeuwarden
Edisonstraat 20
8912 AW Leeuwarden
Tel. 058 - 21 33 741
E-mail: leeuwarden@ferwerda.eu
Heerenveen
Jousterweg 32
8447 RH Heerenveen
Tel. 0513 - 63 66 21
E-mail: heerenveen@ferwerda.eu
Meppel
Paradijsweg 6
7942 HB Meppel
Tel. 0522 - 25 29 00
E-mail: meppel@ferwerda.eu
Dokkum
De Brêge 8
9101 PW Dokkum
Tel. 0519 - 29 65 65
E-mail: dokkum@ferwerda.eu
Sneek
Prof. Zernikestraat 17
8606 JS Sneek
Tel. 0515 - 41 73 55
E-mail: sneek@ferwerda.eu
Zwolle
Burg. Roelenweg 15
8031 ES Zwolle
Tel. 038 - 42 12 949
E-mail: zwolle@ferwerda.eu
Drachten
De Lange West 108
9201 CH Drachten
Tel. 0512 - 51 56 25
E-mail: drachten@ferwerda.eu
Hoogeveen
Industrieweg 57
7903 AJ Hoogeveen
Tel. 0528 - 27 68 68
E-mail: hoogeveen@ferwerda.eu
Ede
Jennerstraat 9a
6718 XS Ede
Tel. 0318 - 24 81 00
E-mail: ede@ferwerda.eu
Afbeelding van onze vestiging in Sneek